Daty i miejsca eliminacji do Mistrzostw (spis):
Organizator | Data | Link do wydarzenia | Dodatkowe informacje | Finaliści |
Bard Centrum Gier | 13.05.2023 | BookGame ul. Galicyjska 9 31-586 Kraków | 1. Jakub Suszek | |
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu | 3.06.2023 | Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna ul. Jana Kasprowicza 12 47-400 Racibórz | 1. Jakub Grzegorczyk | |
Cybermachina Katowice | 6.06.2023 | Cybermachina Świętego Jana 10, 40-012 Katowice | 1. Krzysztof Wilk 2. Łukasz Nowak | |
Miejski Ośrodek Kultury im. Wł. Sebyły w Kłobucku | 11.06.2023 | https://www.facebook.com/mokklobuck/posts/pfbid0KhjExorgizPG9MaKocqxb4auZTPRDZW2NtmgTcdjjNWNYNXVMPYtpRKHdnyekFd1l | Miejski Ośrodek Kultury Targowa 1, 42-100 Kłobuck | 1. Mateusz Habrowski |
Zgrany Rembertów | 17.06.2023 | https://www.facebook.com/events/628625792631946/?ref=newsfeed | piknik rodzinny organizowany przez Fundacja Baza Rembertów | 1. Józef Krajewski 2. Piotr Kobrzyński |
Rodzinny Festiwal Gier Planszowych Zgrywus | 24.06.2023 | https://zgrywus.com.pl/rodzinny-festiwal-gier-planszowych-zgrywus/ | Hala Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Częstochowskiej al. Armii Krajowej 23/25 42-200 Częstochowa | 1. Michał Krawczyk 2. Zbigniew Nowak |
ZHP HUFIEC ŁÓDŹ-GÓRNA | 24.06.2023 | https://www.facebook.com/events/s/eliminacje-carcassonne-2406202/1680145045762307/ | Hufiec ul.Konspiracyjnego Wojska Polskiego 1B Łódź | 1. Paweł Wietecha |
Dom Gier GraMY | 01.07.2023 | Grzybki, ul. Naruszewicza 30, Warszawa | 1. Grzegorz Bukowiec | |
Zalew gier | 01.07.2023 | Zalew Gier ul. Makowa 62 44-213 Rybnik | 1. Alexander Stan-Otasevici | |
Pub Pijalnia Fuks | 02.07.2023 | https://www.facebook.com/events/1874170012954008?active_tab=about | Okrzei 31, 97-400 Bełchatów | 1. Michał Patura, 2. Jarosław Adamczyk |
Planszówkowy Konin | 05.07.2023 | ul. 3 Maja 1-3, 62-510 Konin | 1. Agnieszka Nykowska 2. Przemysław Nykowski | |
Igranie w lochu Gdynia | 6.07.2023 | Igranie w Lochu Świętojańska 63, 81-391 Gdynia | 1. Piotr Połka | |
NoWyGra | 8.07.2023 | https://www.facebook.com/events/1041782346807510 | Biblioteka Miejsko Powiatowa w Kwidzynie ul. Kościuszki 54, 82-500 Kwidzyn | |
Bar Stodoła w Rybniku | 8.07.2023 | Bar Stodoła Hotelowa 50, 44-213 Rybnik | 1. Wojciech Mzyk | |
Sejf & Dym | 8.07.2023 | https://www.facebook.com/events/s/eliminacje-do-xii-mistrzostw-p/1893324524384045/ | Sejf & Dym, Jagiełły 11, 66-400 Gorzów Wlkp. | 1. Tomasz Preuss |
CardStore | 15.07.2023 | Card Store, ul. Wojska Polskiego 23c, 19-300 Ełk | 1. Piotr Wieczorek 2. Olena Shestakovska | |
Pizzeria PERFETTO | 15.07.2023 | https://www.facebook.com/events/205405218753940/ | Pizzeria PERFETTO, ul. Dembego 10, Warszawa | 1. Adam Styka |
Zakątek Fantastyki | 19.07.2023 | Krasińskiego 11 43-300 Bielsko-Biała | 1. Dawid Podżorski 2. Robert Wojtaszek | |
Dom Kultury Westerplatte | 19.07.2023 | Dom Kultury Westerplatte, ul. Westerplatte 8 a, 33-100 Tarnów | 1. Wojciech Wantuch 2. Bartłomiej Szułakiewicz | |
ZKF Ad Astra | 21.07.2023 | https://www.facebook.com/events/1470165410400264/ | ZKF Ad Astra ul. Fabryczna 13b, 65-410 Zielona Góra | 1. Dariusz Kornacki 2. Mariusz Moryson |
Merfolk | 22.07.2023 | https://www.facebook.com/events/659139702429388/ | Kościuszki 44, Pruszków 05-800 | |
EXP Pub | 23.07.2023 | https://facebook.com/events/s/carcassonne-2023-turniej-elimi/198824852812435/ | ul Mariacka 26, 70-546 Szczecin | Eliminacje nie odbyły się. |
GRYdułowy | 28.07.2023 | GRYdułowy ul. Ofiar Terroru 56a, 44-280 Rydułtowy | ||
SkierCon | 30.07.2023 | Konwent SkierCon 2023 Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach Reymonta 33 96-100 Skierniewice | ||
Boardowa Board Game Cafe | 30.07.2023 | kawiarnia Boardowa, ul. Topolowa 52, 31-506 Kraków | ||
Wojewódzka Biblioteka Publiczna – Książnica Kopernikańska | 5.08.2023 | WBP w Toruniu Juliusza Słowackiego 8, 87-100 Toruń | ||
Wielkopolska Izba Lekarska | 6.08.2023 | Centrum Konferencyjne EDU WIL, Szyperska 14, 61-754 Poznań | ||
Flamberg | 12.08.2023 | Flamberg Adama Mickiewicza 3, 40-092 Katowice | ||
Księgarnia Jerzy Dziurski | 13.08.2023 | https://www.facebook.com/events/818903412919720/ | Dom Kultury w Staszowie Parkowa 6, 28-200 Staszów | |
Sekcja Planszówkowa KROPKA | 19.08.2023 | Trzebnica | ||
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku | 19.08.2023 | https://www.facebook.com/events/1058301535471859 | Gminne Centrum Kultury, Kościuszki 17, 13-306 Kurzętnik, ul. | |
Posiaduffka kawiarnia Rembertów | 20.08.2023 | Aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera” 66, 04-412 Warszawa | ||
Stowarzyszenie Druga Runda | 25.08.2023 | Zamek Grodziec Grodziec 111, 59-516 Zagrodno | ||
Karkonowskie stowarzyszenie gier bez prądu | 26.08.2023 | Jeleniogórskie Centrum Kultury, 1-ego maja 60, Jelenia Góra | ||
Parafialny Klub Gier Planszowych Piekary Śląskie | 26.08.2023 | https://fb.me/e/3PQDXpbH5 | Ul. Konstytucji 3 Maja 36 Piekary Śląskie | |
KrosCon | 27.08.2023 | Regionalne Centrum Kultur Pogranicza ul. Kolejowa 1 Krosno | ||
Liga Śląska | Michał Kotlarski | |||
Liga Mazowiecka | Marta Skok | |||
Liga Wielkopolska | Krzysztof Bartkowiak | |||
Liga Łódzka | Marcin Kajzer |